بتن آلوکا تولید کننده عمده انواع بلوک سیمانی سبک

گروه صنعتی بتن آلوکا تولید کننده انواع بلوک سیمانی سبک و پوکه معدنی سفید در تبریز می باشد. این مجموعه، انواع مختلف بلوک های سبک موجود در بازار را بصورت پرس شده، مقاوم، کاملا خشک، سالم و بدون پرتی با قیمت فوق العاده مناسب در مقایسه با رقبا به صورت عمده و خرده به مشتریان محترم در سراسر ایران عرضه می کند. اعتماد و خرید از آلوکا آسان و دائمی خواهد بود، کافیست در سایت بتن آلوکا با فروشندگان ما در ارتباط باشید. افتخار بتن آلوکا، جلب رضایت مشتریانش می باشد.

تولید و کارخانه

تجربه غنی و علم اصولی پشتوانه تولیدات بتن آلوکا می باشد.در هر زمانی حتی فصول سرد می توانید اقدام به سفارش محصول مورد نظر خود نمایید و در اسرع وقت بلوک سبک با کیفیت را با قیمت بینظیر سر پروژه خود تحویل بگیرید.

کارخانه بلوک سبک آلوکا در تبریز

خط تولید بلوک سبک آلوکا

کارخانه تولید کننده بلوک سبک آلوکا با مساحتی وسیع و تولید انبوه در شهرک صنعتی تبریز-بستان آباد واقع می باشد که بصورت کاملا اتوماتیک و با خط تولید مدرن، بلوک های پرسی سبک را روانه بازار مصرف ساختمان می کند. بلوک های سیمانی کارخانه بلوک سبک آلوکا با دستگاههای کاملا اتوماتیک و بدون دخالت دست تولید می گردند. در روند تولید بلوک آلوکا، ابتدا ملات سیمان، پوکه معدنی و آب وارد میکسر شده و توسط دستگاه پرس اتوماتیک در قالب های متنوع ریخته می شود. سپس به مدت سه روز وارد اتاق گرم خانه برا خشک شدن میگردد.

مزایای بلوک سسیمانی سبک آلوکا

داشتن تیراژ بالا در تولید انواع بلوک سبک کاملا سالم، خشک و مقاوم از مزیت های مهم بتن آلوکا می باشد آلوکا تعهد میکند محصولات فروخته شده این مجموعه را بدون پرتی و شکستگی در مقصد تحویل دهد. همچنین بتن آلوکا تمامی گواهینامه های مربوط به استاندارد سازی بلوک از جمله علامت استاندارد ایران را اتخاذ کرده است تا اطمینان شما خریداران بلوک سبک را جلب نماید. کارخانه بتن آلوکا با توان تخصصی و فنی بالا در تولید انواع بلوک سبک، مطابق با تکنولوژی روز دنیا، در خدمت متقاضیان گرامی در سراسر ایران می باشد.

بتن آلوکا منتظر تماس شما عزیزان حتی در ایام تعطیل می باشد

شماره های تماس ما

انواع بلوک سبک بتن آلوکا

بتن آلوکا با تولید انواع بلوک سیمانی سبک و پوکه معدنی اعلا، به هر تعداد دلخواه فله ای یا خرده در هر نقطه از کشور و در هر زمانی حتی فصول سرد آماده خدمت رسانی می باشد.

بلوک سیمانی هفت سانت

بلوک سبک هفت سانتی،وزنی معادل 3.8کیلوگرم دارد و برای تیغه بندی دیوارهای داخلی ساختمان مناسب است.

بلوک سیمانی ده سانت دوجداره

وزن کم معادل 5 کیلوگرم و قیمت به صرف بلوک سبک دوجداره ده سانت از ویژگی های بارز این محصول می باشد.

بلوک سیمانی ده سانت سه جداره

بلوک ده سانت سه جداره با وزن 6 کیلوگرم،گزینه بسیار مناسبی برای دیوارهای داخلی واحدهای هر طبقه ساختمان میباشد.

بلوک سبک پانزده سانت سه جداره

بلوک سبک پوکه ای ۱۵ سانت سه جداره با وزن 7.5 کیلوگرم، مناسب استفاده در دیواره های پیرامونی و بین واحدها می باشد .

بلوک پانزده سانت چهار جداره تک فاق و دو فاق

وزن بلوک سبک تک فاق و دو فاق پانزده سانت حدود 8 کیلوگرم می باشد که به ترتیب برای دیوارکشی در یک جهت و دو جهت دیوار کاربرد دارد.

بلوک بیست سانتی سه جداره و چهارجداره

بلوک سیمانی سبک 20 سانتی با وزن 10 کیلوگرم در ساختمان های چند طبقه و بلوک سیمانی سنگین 20 سانت در محوطه سازی و دیوارکشی باغات بکار می روند.

خرید بلوک سبک سیمانی

مقاله بلوک سبک

بلوک سبک بتن آلوکا

قیمت بلوک سیمانی در سال 99

بلوک سبک بتن آلوکا

کاربرد بلوک سیمانی

بلوک سبک بتن آلوکا

پوکه معدنی تبریز و معادن مهم پوکه ایران

بلوک سبک بتن آلوکا

بلوک سبک پوکه ای تبریز

پاسخ سوالات شما در واتس آپ

در تماس باشید